Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Skład Rady Powiatu

Marek Owsianka - Przewodniczący Rady Powiatu
Marek Curuł - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu
Andrzej Piątek - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu od dnia 14 listopada 2003 r. - uchwala nr XII/73/2003
Sławomir Rutkowski

Justyna Garbarczyk - Starosta Powiatu Wyszkowskiego od dnia 22 listopada 2002 r. - uchwała nr II/3/2002
Jan Getka
Barbara Gietka
Maria Jachimowicz - od dnia 21 lutego 2003 r. - uchwała nr V/29/2003 r.
Stanisław Jastrzębski - do dnia 27 grudnia 2002 r. - uchwala nr III/26/2002 r.
Jacek Kacperski
Paweł Kołodziejski
Andrzej Krysiewicz
Andrzej Kuczyński
Tadeusz Kuchta
Andrzej Łapiński - do dnia 27 grudnia 2002 r. - uchwała nr III/26/2002
Urszula Mikołajczyk
Bogdan Pągowski - od dnia 21 lutego 2003 r. - uchwała nr V/28/2003
Edward Piasecki - do dnia 28 czerwca 2006 r. - uchwała nr XLI/285/2006
Jerzy Sadkowski
Jan Świderek - Wicestarosta Powiatu Wyszkowskiego od 27 grudnia 2002 r. - uchwała nr III/12/2002
Ryszard Wężyk


Wytworzył:Bożena Przybysz - Inspektor do spraw archiwum i BIP, data: 20.05.2013 r., godz. 10.26
Wprowadził:Nieznany, data: 20.05.2013 r., godz. 10.26
Ostatnia aktualizacja:Nieznany, data: 20.05.2013 r., godz. 13.54
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
20.05.2013 r., godz. 13.54NieznanyEdycja strony
20.05.2013 r., godz. 13.49NieznanyEdycja strony
20.05.2013 r., godz. 11.25NieznanyEdycja strony
20.05.2013 r., godz. 11.24NieznanyEdycja strony
20.05.2013 r., godz. 11.17NieznanyEdycja strony
20.05.2013 r., godz. 11.15NieznanyEdycja strony
20.05.2013 r., godz. 10.26NieznanyDodanie strony

Strona oglądana: 1792 razy.