Biuletyn Informacji Publicznej

Zawiera informacje publiczne w postaci elektronicznej, wymagane przez polskie prawo.

Składy komisji

Komisja Rewizyjna
1. Przewodnicząca - Renata Rębała
2. Członek - Marzena Dyl
3. Członek - Justyna Garbarczyk
4. Członek - Bogdan Mirosław Pągowski
5. Członek - Piotr Wykowski

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
1. Przewodnicząca - Iwona Bogusława Wyszyńska
2. Członek - Marzena Dyl
3. Członek - Wojciech Kozon
4. Członek - Renata Rębała
5. Członek - Piotr Wykowski

Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa
1. Przewodnicząca - Justyna Garbarczyk
2. Członek - Ewa Bartosiewicz
3. Członek - Teresa Hanna Czajkowska
4. Członek - Adam Mróz
5. Członek - Bogdan Mirosław Pągowski
6. Członek - Waldemar Sobczak
7. Członek - Iwona Bogusława Wyszyńska

Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
1. Przewodnicząca - Marzena Dyl
2. Członek - Ewa Bartosiewicz
3. Członek - Paweł Deluga
4. Członek - Tadeusz Mirosław Kuchta
5. Członek - Adam Mróz
6. Członek - Adam Przemysław Turek
7. Członek - Piotr Wykowski

Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej
1. Przewodnicząca - Katarzyna Teresa Wysocka
2. Członek - Teresa Hanna Czajkowska
3. Członek - Bogusław Frąckiewicz
4. Członek - Wojciech Kozon
5. Członek - Agnieszka Ołdak
6. Członek - Sławomir Marek Pędzich
7. Członek - Renata Rębała


Wytworzył:Hubert Morka, data: 13.11.2018 r., godz. 12.38
Wprowadził:Hubert Morka, data: 13.11.2018 r., godz. 12.37
Ostatnia aktualizacja:Jarosław Wyszyński, data: 09.01.2019 r., godz. 09.23
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
09.01.2019 r., godz. 09.23Jarosław WyszyńskiEdycja strony
19.12.2018 r., godz. 11.38Hubert MorkaEdycja strony
18.12.2018 r., godz. 12.18Hubert MorkaEdycja strony
04.12.2018 r., godz. 10.15Jarosław WyszyńskiEdycja strony
04.12.2018 r., godz. 10.13Jarosław WyszyńskiEdycja strony
21.11.2018 r., godz. 13.03Jarosław WyszyńskiEdycja strony
21.11.2018 r., godz. 12.51Jarosław WyszyńskiEdycja strony
13.11.2018 r., godz. 12.37Hubert MorkaDodanie strony

Strona oglądana: 539 razy.